Showing all 41 results

20 in stock 315

Cable clamp 3-7mm

223.72 рсд 268.46 рсд with PDV20%
140 in stock 322

Cable clamp 3-7mm,240mm

248.25 рсд 297.90 рсд with PDV20%
1600 in stock 318

Clamp / clip with teeth

12.24 рсд 14.69 рсд with PDV20%
33 in stock 316

Clamp clamp 3-7mm,380mm

242.14 рсд 290.57 рсд with PDV20%
140 in stock 237

Extraction clamp for flat cables (5x13mm) 1kN metal, openable

79.38 рсд 95.26 рсд with PDV20%
700 in stock 238

Extraction clamp I-ODWAT-22

61.95 рсд 74.34 рсд with PDV20%
Out of stock 238

Extraction clamp I-ODWAT-22

79.38 рсд 95.26 рсд with PDV20%
100 in stock 241

Fiber optic splice tray 12

82.48 рсд 98.98 рсд with PDV20%
64 in stock LC_PC-LC_PC Duplex SM OS1 YELLOW 1m

LC/PC-LC/PC Duplex SM OS1 YELLOW 1m LSZH

299.66 рсд 359.59 рсд with PDV20%
98 in stock LC_PC-LC_PC Duplex SM OS1 YELLOW 1m

LC/PC-LC/PC Duplex SM OS1 YELLOW 2m LSZH

614.06 рсд 736.87 рсд with PDV20%
57 in stock LC_PC-LC_PC MM Duplex OM3 Adapter Aqua

LC/PC-LC/PC MM Duplex OM3 Adapter Aqua

63.22 рсд 75.86 рсд with PDV20%
932 in stock LC_PC-LC_PC SM Duplex

LC/PC-LC/PC SM Duplex Adapter

79.02 рсд 94.82 рсд with PDV20%
47 in stock LC_PC-SC_PC Duplex SM OS1 YELLOW 2m LSZH

LC/PC-SC/PC Duplex SM OS1 YELLOW 2m LSZH

489.53 рсд 587.44 рсд with PDV20%
145 in stock 222

LC/UPC SM duplex adapter

88.84 рсд 106.61 рсд with PDV20%
6 in stock LC_UPC-LC_UPC Duplex MM OM3 AQUA 1m

LC/UPC-LC/UPC Duplex MM OM3 AQUA 1m

341.13 рсд 409.36 рсд with PDV20%
272 in stock MM OM3 LC_UPC Pigtail 1.5m LSZH

MM OM3 LC/UPC Pigtail 1m LSZH

107.45 рсд 128.94 рсд with PDV20%
200 in stock MM OM3 SC_UPC Pigtail 1.5m LSZH

MM OM3 SC/UPC Pigtail 1m LSZH

336.02 рсд 403.22 рсд with PDV20%
Out of stock mpo-12lc

MPO-12LC-OM4-5M

2,860.82 рсд 3,432.99 рсд with PDV20%
Out of stock 395

Pigtail SC SM 2m

62.00 рсд 74.40 рсд with PDV20%
68 in stock 234

Pigtail SC/APC, LSZH, 2m, G.652d, 0.9mm

92.92 рсд 111.50 рсд with PDV20%
Out of stock 392

PLC Steel box Splitter 1:8

42.00 рсд 50.40 рсд with PDV20%
67 in stock 233

PLC Steel box Splitter with SC / APC connectors 1: 2

571.09 рсд 685.31 рсд with PDV20%
49 in stock 231

PLC Steel box Splitter with SC / APC connectors 1: 4

933.11 рсд 1,119.73 рсд with PDV20%
60 in stock 230

PLC Steel box Splitter with SC / APC connectors 1: 8

2,381.19 рсд 2,857.43 рсд with PDV20%
40 in stock 229

PLC Steel box Splitter with SC / APC connectors 1:16

2,680.00 рсд 3,216.00 рсд with PDV20%
Out of stock 300

Post bracket I-Y01

22.00 рсд 26.40 рсд with PDV20%
200 in stock SC_PC-SC_PC MM Simplex OM3 Adapter Aqua

SC MM SX OM3 Adapter Aqua

474.21 рсд 569.05 рсд with PDV20%
567 in stock 221

SC/APC Simplex adapter, transparent cap

24.00 рсд 28.80 рсд with PDV20%
259 in stock 227

SC/APC-SC/APC, SM, Simplex, LSZH, 3m, G.657

212.95 рсд 255.54 рсд with PDV20%
144 in stock 235

SC/APC-SC/UPC, Single Mode, Simplex, LSZH, 3m

212.95 рсд 255.54 рсд with PDV20%
10 in stock SC_PC-SC_PC Duplex SM OS1 YELLOW 3m LSZH

SC/PC-SC/PC Duplex SM OS1 YELLOW 1m LSZH

260.12 рсд 312.14 рсд with PDV20%
2 in stock SC_PC-SC_PC Duplex SM OS1 YELLOW 3m LSZH

SC/PC-SC/PC Duplex SM OS1 YELLOW 3m LSZH

392.31 рсд 470.77 рсд with PDV20%
571 in stock SC_PC-SC_PC SM Simplex

SC/PC-SC/PC SM Simplex Adapter

309.12 рсд 370.94 рсд with PDV20%
28 in stock 228

SC/UPC – SC/UPC, SM, Simplex, LSZH, 3m

212.95 рсд 255.54 рсд with PDV20%
Out of stock 223

SC/UPC SIMPLEX adapter

23.58 рсд 28.30 рсд with PDV20%
Out of stock 394

Single – touch cable sock 5-10mm, 45cm

51.00 рсд 61.20 рсд with PDV20%
104 in stock SM OS1 LC_PC Pigtail 1.5m LSZH

SM OS1 LC/PC Pigtail 1m LSZH

100.63 рсд 120.76 рсд with PDV20%
1 in stock SM OS1 SC_PC Pigtail 1.5m LSZH

SM OS1 SC/PC Pigtail 1m LSZH

367.25 рсд 440.70 рсд with PDV20%
3800 in stock Heat Shrink

Splice Protector sleeve – 60mm

4.00 рсд 4.80 рсд with PDV20%
23 in stock 219

TELCOLINE 48F vertical fiber optic muff, 3 round

2,257.36 рсд 2,708.83 рсд with PDV20%
32 in stock 321

Universal bracket F-WS

129.72 рсд 155.66 рсд with PDV20%